Užitečné informace

Obchodní podmínky

Banner

Kojící polštář luckypillow a jeho výjimečné vlatnosti

  pomáhá mamince

   držet přirozenou

   polohu její páteře

  výplň polštáře tvoří

   duté vlákno

•  kojící polštář je měkký 

   a zároveň díky

   dutému vláknu

   pružný

  celý polštář lze vyprat

•  polštář drží tvar

   podkovy není třeba

   ho svazovat

 

Platba na dobírku

 

Za zajištění platby na dobírku si Česká pošta účtuje 30 Kč. Zaslání službou balík do ruky + dobírka tedy vychází na 130 Kč.

 

Hotově - dobírkou - při přebírání zboží od doručovatele - zboží hradíte v hotovosti řidiči nebo poštovnímu doručovateli. 

 

 

Platba převodem předem

 

Zajištění převodu platby je ZDARMA – bez poplatku. Zaslání službou balík do ruky stojí 100 Kč.

 

Zvolíte-li platbu klasickým bankovním převodem, automaticky vám na e-mail pošleme zálohovou fakturu. Po připsání platby na náš účet na tentýž e-mail obdržíte daňový doklad.

 

Při platbě převodem předem: Může být termín dodání ovlivněn termínem uhrazení platby (zboží expedujeme až po připsání platby na náš účet). Je třeba, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do pěti pracovních dnů po potvrzení objednávky, v opačném případě ji lze považovat za zrušenou.

 

 

Platba platební kartou (3-D Secure)

 

Zajištění on-line převodu platby je ZDARMA – bez poplatku. Zaslání službou balík do ruky stojí 100 Kč.

 

 

Pohodlným a bezpečným způsobem bezhotovostní platby je použití platebních karet MasterCard a VISA. Pro ověření držitele karty u jeho vydavatelské banky přímo během transakce, využíváme bezpečnostní protokol „3-D Secure“ podporovaný karetními asociacemi. Bezpečný servis platby kartou nám zajišťuje Česká spořitelna.

 

 

 

Provozovatel webu, Lucie Profotová, se sídlem Petra Fastra 1554, Říčany 25101, IČ: 48699993, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím